اولین بار وقتی ۱۵ ساله بودیم با دخترخالم متوجه خیانت شوهرخالم شدیم به خاله کوچیکم بعد از ۱۷ سال زندگی و وجود دوتا دختر اونم با ی متعدد ! 

سری بعدی خودم آدم خیانت کار بودم البته به دلیل تحت تاثیر نوجونی و احساسات بچگانه و . بود بعدشم زندگی مشترک نبود یک دوستی بس مزخرف بود !

سری بعدی که بدترین تاثیر داشت خیانت مامانم بعد ازدواج دوم با ۴تا بچه و اونم بعد ازدواج ۲۳ساله با یک مرد زن دار و دوماد دار که حتی فامیل بودن و خانواده ها فهمیده بودن که بعدش بابام فهمید زندگیمون تا ۱ هفته خراب شد و بعد از اون خودکشی بابام در پی داشت !

این خیانت آخر مال ۳ سال پیشه ولی اثراتش هنوزم باقی مونده و البته تازگی هم متوجه شدیم که یکی از دخترخاله هام که سالها برای یک لقه نون بیشتر حاضر شد تو شهرهای دیگه و دهاتها درس بده توسط یک دخترخاله دیگم خیانت همسرشو دید و تازه دوبار بهش فرصت داد تا دست از کاراش برداره که دید بدتر شده که بهتر نشده !

اصلا شوک شدم امروز خبرشو شنیدم یعنی هربار این قضیه خیانت میشنوم روانم بهم میریزه ! 

الانم که مینویسم حالم خوش نیست ، سفرم به لاهیجان زهرمار شد

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شرکت پرشیادر Flordaliza باورنیوز دستان هنرمند تو 09197977577 | فروش فلزیاب ایگل پی 1 | Eagle p1 هدف پژوهان تبریز درب اتوماتیک و راهبند آی دُر myyar